تبلیغات
دوران تنهایی - 10 مشاهده پاگنده
 
دوران تنهایی
زبان دوستی واژه نیست، معناست
درباره وبلاگ


سلام دوستان عزیز
عمده فعالیت این وبلاگ در زمینه شعر و ادبیات و معرفی اثار برتر نویسندگان میباشد

امیدوارم لحظات خوبی رو در این وبلاگ داشته باشید و از مطالب استفاده کنید....

برای با خبر شدن از اخرین مطالب وبلاگ میتوانید RSS وبلاگ رو در وبلاگ یا سایت خود قرار دهید
در صورت نیاز شما رو راهنمایی می کنم.

****

خودم را نامگذاری کردم قبل از تولدم
جای تعجب نیست که با نام ؟ متولد شدم
در شهر گل سرخ

در هفت سالگی وقتی بادبادکم سقوط کرد قلبم اتش گرفت.
که خود شروعی دوباره بود برای رسیدن به بزرگترین ارزوها...
وقتی برای اولین بار به اینه نگاه کردم متوجه دسته کوکی شدم که روی سرم در حال چرخش بود.

پرتلاش در باتلاق خشک زندگی قدم می گذارم.
همانند پرنده ای محبوس در سمان ذهنم بلند پروازی می کنم.
و این را می دانم ادم بی ظرفیت با قطره اب خفه می شود.
سیاهی را رنگ صلح می دانم.
تمام مردم دنیا به یک زبان سکوت می کنند، و من با سکوت تکلم می کنم.
قلبم به احترام مهربانی کلاهش را برمی دارد.
بدون قلب هم همه را دوست دارم.
راه راستی از تونل وحشت واقعی می گذرد.
ولی با شجاعت قله را فتح می کنم.
با جام طلا بخار اب را می نوشم
و مهمترین قانون ( دوستی) را یاد اوری می کنم.
دلم مانند اینه است
چون توهین و تملق در قاموس اینه نیست.
من از روی هدف پایان را می بینم.
و برای اینکه بهار را نبرند ان را به درخت نیمه جان زندگی فقل کردم. اگر بهار بودم تیر چراغ برق را هم از نعمت روییدن محروم نمی کردم.
هر چه از کودکی فاصله می گیرم فصل ها به هم نزدیکتر می شوند. و فصل جاودان نزدیک است.
در روز های افتابی زیر سایه ام می ایستادم.
اما در اخرین هنگام انقدر حواس سایه ام پرت بود که دنبال شخص دیگری روانه شد تا زمان فراموشی.
زندگی ام جزیره ای دور افتاده است که جز خودم ساکنی ندارد .
در خودم محبوسم.
و قلبم در رگهایم خون می گرید...
در اخر این را می دانم نویسنده ای که نوشته اش را خواننده نمی فهمد اگر ننویسد زود تر به مقصد می رسد ولی من در خلوت خودم می نویسم.

خداوندا: در زندگی ام کسانی هستند که در اعماق قلبم جای دارند . به خاطر بودنشان سپاسگزارم.
و بسیار بودند انهایی که دلم را شکستند
اما گل روی جسد باغبان هم می روید.***
روزی تنها خواهم ماند
دلیل آن تفاوت است و تفاوت از جنس دنیاست...

در آن روز زندگی و تمام خواسته هاو قلب خود راکه در بر گیرنده شیرین ترین خاطرات است به روزگار خواهم باخت و این مجازات من است.

آن روز خواهد رسید...
و من از یاد میروم.

اما در جزیره وجود من تنها خاطرات ارامبخش روح من است...

تنها (13/4/89)


***
سخت ترین کار بیدار کردن کسی است که خود را به خواب زده است...

***
وقتی تنهایید آن را خلوت خود بنامید ، نه غریبی و بی کسی...

مدیر وبلاگ : تنها
مطالب اخیر
نویسندگان
شنبه 20 مهر 1392 :: نویسنده : تنها

یکی از بزرگترین اسرارهای جهان داستان وجود پاگنده ها و ساسکواچ هاست. هر ساله هزاران گزارش از مشاهده ی پاگنده ها منتشر میشود. پاگنده ها در سراسر جهان با نام های متفاوتی از جمله “ساسکواچ، یِتی، یویی، بارمانو، اورانژ پندک” شناخته میشوند. در طی ۲۵ سال گذشته سازمان هاو نهادهای متفاوتی جهت اثبات وجود پاگنده ها بوجود آمدند. نمونه ی دی ان ای موها، ردپاها، تصاویر و فیلم ها، همه و همه برای توسعه مشخصات پاگنده ها جمع آوری شده اند. بسیاری از این فیلم ها با دوربین های دستی و اغلب کوتاه و با تکان های شدید هستند. بنظر پاگنده ها در پنهان کردن خود بسیار ماهر و زبده هستند. در اغلب کلیپ ی موجود، فیلم بردار در همان زمان فیلم برداری از وجود پاگنده بی خبر است و پس از برسی مجدد پی به وجود او در فیلم خود میبرد. ما در این مقاله ده ویدیوی منتخب موجود از مشاهده ی پاگنده ها را برای شما گردآوری کرده ایم. در بسیاری از این ویدیوها مشاهده ی پاگنده تنها چند ثانیه طول میکشد، برای همین سعی کرده ایم تا با آهسته تر کردن زمان دیدن آنها را برایتان آسان تر نماییم.

bigfoot ده ویدیوی برتر از مشاهده ی پاگنده ها

————————————————————————–

10- در ششمین روز از ماه مه سال گذشته، ویدیویی جالب در یوتیوب با عنوان “پاگنده در آلاسکا” قرار گرفت که توجه ما را به خود جلب نمود. توضیحات داده شده برای این ویدیو به این شرح است : من و رفیقم در حال پیاده روی در جاده ی کیچیکان آلاسکا بودیم که ناگهان آن را دیدم. پسر قلبم داشت از جا کنده میشد ! اون در حدود ۴۰ متری جاده بود. صدای جریان آب باعث شد تا حضور ما را متوجه نشود. او سریع حرکت میکرد. تمام موهای بدنم سیخ سیخ شده بود. شما میتوانید در دست او یک شئ سفید رنگ را مشاهده کنید که به اعتقاد من گـل کلم بـود. بین ما شاخ و برگ زیادی وجود داشت به همین دلیل مطمئن نیستم او از کدام سمت رفت. ما با ترسی همراه باهیجان به دنبال رد پای او رفتـیم اما اثری از او پیدا نکردیم. اگر او یک پاگنده یا ساسکواچ یا هرچیز دیگری بود، قسمت میخورم که او را دیدم”.

————————————————————————–

9- ویلیام ایوانز محقق است که درباره ی وجود پاگنده ها پژوهش میکند. او در فیلم خود سعی کرده است تا یک خانواده از پاگنده ها را به تصویر بــکشد. این فیلم در سال ۲۰۰۷ در منطقه ای واقع در کالیفرنیای شمالی گرفته شده است. او معتقد است پاگنده ها از دوربین های دستی میترسند، بنابراین او دوربین را میان دو پای خود نگه داشت و از بچه پاگنده ای که در تنه درخت مخفی شده بود فیلم برداری کرد.

————————————————————————–

8- در جولـای ۲۰۱۰ دو محقق در جنوب منطقه ی انتاریوی کانادا برای جستجوی پاگنده مشغول فیلم برداری از جنگل های اطراف بودند. در آن لحظه چیزی غیر عادی بنظرشان نرسید. با این وجود پس از بازبینی فیلم سایه هایی به صورت نوسانی در بالای درختان توجهشان را جلب کرد. حرکت آنها بسیار سریع است و در حالت معمولی غیر ممکن است بتوانید بفهمید که این سایه ها به چه چیز شباهت دارند. خوشبختانه این ویدیو با دوربین باکیفیتی فیلم برداری شده بود و توانایی زیاد کردن کیفیت را تا چندین برابر برایمان فراهم نمود. در این ویدیو میتوانید دو پاگنده را با حرکات عجیب و تعجب آور مشاهده نمایید.

————————————————————————–

7- در سال ۱۹۹۴ مردی با نام پل فریمن، فیلمی را از یک موجود انسان نما که ظاهرا یک پاگنده بود ضبت کرد. این ویدیو در ایالـات متحده آمریکا و در جنگل های اطراف شهر واشنگتن فیلم برداری شده است. آن موجود چند ثانیه در فیلم ظاهر شد و سپس در جنگل ناپدید گشت. کمی بعد دومین پاگنده در پشت درختان رویت میشود که بنظر کودک میرسد. این ویدیو با دوربینی بیکیفیت فیلم برداری شده و تصاویر آن به نسبت فیلم های امروزی بشدت تار و محو است.

————————————————————————–

6- جزیره ی پرنس ادوارد واقع در خلیج سنت لارن و در غرب جزیره ی کیپ برتون میباشد. این جزیره صد و چهلمین جزیره بزرگ جهان بشمار میآید. در سال ۲۰۰۵ دانش آموزی به نام ویلی ناتان به همراه دوستانش در جنگل های جزیره پرنس ادوارد مشغول فیلم برداری برای مدرسه خود بودند. ویلی به صحنه ای احتیاج داشت که در آن فردی در حال دویدن، از جنگل بیرون بیآید. در هنگامی که آنها مشغول فیلم برداری بودند، موجودی که شباهت هایی به میمون داشت از سمت دیگر دیده شد. او با سرعتی زیاد از عرض صفحه ی نمایش عبور کرد. لـازم به ذکر است که شخص مورد نظر از دیدن پاگنده فرار نمیکن، بلکه در حال اجرای نمایش است.

————————————————————————–

5- در شمال غربی کالیفرنیا کوه های سنگ مرمر قرار دارد که ارتفاع بالاترین نقطه از آن به ۲۵۳۰ متر میرسد. این مکان ۲۴۲۵۰۰ هکتار پارک جنگلی بهمراه دریاچه ای از ماهی های قزل آلـا را شامل میشود. در این منطقه اکوسیستم بزرگ و فراوانی در جریان است که از جمله گوناهای موجود در آن میتوان به خرس و گوزن اشاره نمود. در ۱۵ جولـای سال ۲۰۰۰ میلـادی عده ای از کوهنوردان برای سفر در دامنه های کوه فورت جونز کالیفرنیا به آنجا آمدند. آنها دوربینی را نیز برای سفر خود بهمراه آورده بودند. یکی از اعضای گروه پس از پیدا کردن سازه های عجیب و غریب در جنگل دوربین خود را روشن نمود. پس از چند دقیقه جستجو و برسی یکی از پسران پاگنده ای را در قله ی یکی از کوهای مجاور که در حدود ۷۵۰ مترشان بود، تماشا کرد و دوربین نیز چند دقیقه از او فیلم برداری نمود.

————————————————————————–

4- رشته کوه تاترا، بلندترین کوه کارپات جهان است و به طور طبیعی به عنوان مرز بین دو کشور اسلواکی و لهستان به حساب میآید. در تابستان ۲۰۰۹ کوهنوردی به نام پیوتر کوالسکی موفق شد از موجودی انسان نما در دامنه های کوه تاترا فیلم برداری کند. پیوتر میگوید: “من حیوانی میمون مانند را دیدم که در پشت یکی از سخره ها پنهان شده است. هنگامی که چشمانم به او افتاد احساس کردم صاعقه ای به من برخورد کرده است !”. فیلم بسیار تکان دهنده است و مهر تاییدی بر اثبات پاگنده ها میباشد. یک کپی از فیلم را همراه با آنلایز از این لینک مشاهده نمایید. متاسفانه این فیلم نیز همانند دیگر فیلم های موجود از پاگنده ها شامل تکان و لرزش های عجیب است، آن هم در بهترین شات ممکن. به هر حال این ویدیو با آنچه از پاگنده ها میدانیم کاملـا سازگار است.

————————————————————————–

3- فیلمی از شرق تگزاس وجود دارد که بهترین گواه برای اثبات وجود پاگنده ها است. کریستوفر نوئل محقق و فردی علاقه مند به پژوهش در زندگی پاگنده ها است. در سال ۲۰۰۸ وقایعی غیر طبیعی توسط بومیان روئیت شد و به همین دلیل نوئل تصمیم به برسی آن منطقه گرفت. او به این امید که موجود موردنظر را جذب کند، در نیمه های شب آتش بزرگی به راه انداخت. شواهد و برسی هایی که از پاگنده ها وجود دارد نشان دهنده ی این واقعیت است که این حیوانات به آتش بازی و فعالیت های پر سر و صدا علاقه بسیار دارند. نوئل با استفاده از دوربین مادون قرمزش به سمت منطقه ی جنگلی اطراف شهر رفت. برای کسانی که با این وسیله آشنایی ندارند باید گفت که دوربین های مادون قرمز تصاویر حرارتی از گوشت و خون موجودات زنده را با رنگی خاص نسبت به اطراف نشان میدهند.

————————————————————————–

2- در سوم ژانویه ۲۰۱۱، ویدیویی در یوتیوب با عنوان “خانواده پاگنده ها در ایالت یوتا” توسط کاربری به نام جانی قرار گرفت. توضیحات این ویدیو به این شرح است : “من بچه هایم را برای تفریح و سورتمه سواری به بالای کوه یوتا آوردم و خودم نیز مشغول فیلم برداری از آنها شدم. چند هفته ی بعد که دوباره ویدیو را دیدم سه موجود ناشنخاته که بنظرم خانواده ای از پاگنده ها بودند توجهم را جلب کرد. در اوایل فیلم پاگنده ای در بین درختان قابل رویت است. دومین پاگنده در حالی که ما را تماشا میکند، ناپدید میشود. سومین پاگنده نیز بنظر در حال فرار از ماست. من برای برسی مجدد به تپه برگشتم اما برف ها ذوب شده بودند”. در این ویدیو ما میتوانیم سه موجود ناشناخته را در پس زمینه مشاهده نماییم.

————————————————————————–

1- معتبرترین فیلم اثبات پاگنده ها در تمام دوران، فیلم پترسون-گیملین میباشد. این ویدیو توسط راجر پترسون و رابرت گیملین در ۲۰ اکتبر ۱۹۶۷ فیلم برداری شده است. روزی مردان محقق گزارشی از مشاهده ی یک پاگنده در نزدیکی پرتگاه کریک در کالیفرنیا دریافت کردند. آنها با اسب خود را با سرعت به محل مورد نظر رساندند. پس از جستجو و برسی، هیکلی بزرگ در کنار کریک توجه آنها را به خود جلب کرد. راجر به سرعت و در بیست ثانیه دوربین خود را از خورجین اسب بیرون آورد و شروع به فیلم برداری از پاگنده کرد. در زمان شروع فیلم فاصله ی پترسون و پاگنده در حدود ۳۷ متر تخمین زده شده.

نوع مطلب : متافیزیک، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

راهنمای مدیریت