تبلیغات
دوران تنهایی - کره کریستالی مرموز آتلانتیس
 
دوران تنهایی
زبان دوستی واژه نیست، معناست
درباره وبلاگ


سلام دوستان عزیز
عمده فعالیت این وبلاگ در زمینه شعر و ادبیات و معرفی اثار برتر نویسندگان میباشد

امیدوارم لحظات خوبی رو در این وبلاگ داشته باشید و از مطالب استفاده کنید....

برای با خبر شدن از اخرین مطالب وبلاگ میتوانید RSS وبلاگ رو در وبلاگ یا سایت خود قرار دهید
در صورت نیاز شما رو راهنمایی می کنم.

****

خودم را نامگذاری کردم قبل از تولدم
جای تعجب نیست که با نام ؟ متولد شدم
در شهر گل سرخ

در هفت سالگی وقتی بادبادکم سقوط کرد قلبم اتش گرفت.
که خود شروعی دوباره بود برای رسیدن به بزرگترین ارزوها...
وقتی برای اولین بار به اینه نگاه کردم متوجه دسته کوکی شدم که روی سرم در حال چرخش بود.

پرتلاش در باتلاق خشک زندگی قدم می گذارم.
همانند پرنده ای محبوس در سمان ذهنم بلند پروازی می کنم.
و این را می دانم ادم بی ظرفیت با قطره اب خفه می شود.
سیاهی را رنگ صلح می دانم.
تمام مردم دنیا به یک زبان سکوت می کنند، و من با سکوت تکلم می کنم.
قلبم به احترام مهربانی کلاهش را برمی دارد.
بدون قلب هم همه را دوست دارم.
راه راستی از تونل وحشت واقعی می گذرد.
ولی با شجاعت قله را فتح می کنم.
با جام طلا بخار اب را می نوشم
و مهمترین قانون ( دوستی) را یاد اوری می کنم.
دلم مانند اینه است
چون توهین و تملق در قاموس اینه نیست.
من از روی هدف پایان را می بینم.
و برای اینکه بهار را نبرند ان را به درخت نیمه جان زندگی فقل کردم. اگر بهار بودم تیر چراغ برق را هم از نعمت روییدن محروم نمی کردم.
هر چه از کودکی فاصله می گیرم فصل ها به هم نزدیکتر می شوند. و فصل جاودان نزدیک است.
در روز های افتابی زیر سایه ام می ایستادم.
اما در اخرین هنگام انقدر حواس سایه ام پرت بود که دنبال شخص دیگری روانه شد تا زمان فراموشی.
زندگی ام جزیره ای دور افتاده است که جز خودم ساکنی ندارد .
در خودم محبوسم.
و قلبم در رگهایم خون می گرید...
در اخر این را می دانم نویسنده ای که نوشته اش را خواننده نمی فهمد اگر ننویسد زود تر به مقصد می رسد ولی من در خلوت خودم می نویسم.

خداوندا: در زندگی ام کسانی هستند که در اعماق قلبم جای دارند . به خاطر بودنشان سپاسگزارم.
و بسیار بودند انهایی که دلم را شکستند
اما گل روی جسد باغبان هم می روید.***
روزی تنها خواهم ماند
دلیل آن تفاوت است و تفاوت از جنس دنیاست...

در آن روز زندگی و تمام خواسته هاو قلب خود راکه در بر گیرنده شیرین ترین خاطرات است به روزگار خواهم باخت و این مجازات من است.

آن روز خواهد رسید...
و من از یاد میروم.

اما در جزیره وجود من تنها خاطرات ارامبخش روح من است...

تنها (13/4/89)


***
سخت ترین کار بیدار کردن کسی است که خود را به خواب زده است...

***
وقتی تنهایید آن را خلوت خود بنامید ، نه غریبی و بی کسی...

مدیر وبلاگ : تنها
مطالب اخیر
نویسندگان
شنبه 20 مهر 1392 :: نویسنده : تنها
کره کریستالی مرموز آتلانتیس:  یه نظریه هست درباره آتلانتیس که در اون گفته میشه استفاده گسترده ای از این کریستال ها میشده که از نظر رنگ و تنوع و هارمونی متفاوت بودن و هرکدوم بسته به این حالت هاشون بعنوان یه ابزار خاص مثل یه اهرم برای تنظیم استفاده میشدن . در ادامه میگه ظاهرا اهرام بخصوص هرم بزرگ مصر بعنوان یک شبکه محافظ بصورت ماتریکسی عمل میکرده و کلا برای این ساخته شده و این کریستال ها هم نقش کنترل کنننده و مهار کننده انرژی اون رو داشتند.

کریستال های آتلانتیس یکی از انواع منابع قدرت ، از جمله خورشید، انرژی زمین هستند که زمینه سیستم شبکه ای رو فراهم میکنن و یا از یکدیگر انرژی دریافت میکرده اند و کریستالها، برای انتقال انرژی از یکی از اهرام به دیگری و یا برای ورود و خروج بیگانگان از این سیاره عمل میکرده اند که درواقع نقطه ثقل شبکه اغلب توسط اهرام بوده است پرتو انرژی مرموز: بسته به نوع انحراف محور زمین در یک زمان خاص از سال، یک هرم عملکرد خاصی خواهد داشت جهت تقویت و انتقال انرژی به هرم دیگر که پس از آن به عنوان دستگاه ها و دریافت انرژی که لازمه کار بود عمل کرده و سپس اونو پراکنده میکنند. این سیستم شبکه بلور ماتریس پیچیده ای بوده …در مقابل ، هنگامی که هرم در یک نقطه به هم ترازی آسمانی خود میرسد ،از اهرام دیگر می توان به عنوان فرستنده استفاده شود.
اما یه مطلب باز هم به عنوان معما باقی میمونه که نمیشه رد کرد اونم وجود این همه آب در اطراف کره کریستال هست که غیر معمولیه کشف حیرت انگیز از دکتر ری براون ان چه که شناخته شده به عنوان کره کریستالی آتلانتیس ها توسط دکتر ری براون ، در منطقه ای پیدا شد که در طول سفر غواصی در باهاما به جزایر بری در حوزه غواصی اش در 1970 بوده است. دکتر – از دوستان خود ش جدا شد چون یک چیز عجیبی به صورت ساختار یک هرم اونو متوجه خودش کرده بود که کاملا مبهوتش کرده بود با بررسی اون متوجه شد که دو طرف هرم کاملا صاف بودند و مفاصل بین بلوک های منحصر به فرد بودند در واقع محل اتصال تقریبا غیر قابل مشاهده بود. پس ازبررسی بیشتر ، دکتر ری بیشتر شگفت زده شده بخصوص که هیچ جلبک و مرجانی روی دیواره اون نبود!

نه تنها این، بلکه اون متوجه شد به صورت اتاقی کاملا روشن بود اما هیچ منبع نور قابل تشخیص وجود نداشت! !بعد تلاش کرد تا سنگ جواهر چند وجهی قرمز متصل به یک میله فلزی رو از اون مکان حذف کنه که از مرکز سقف فرود آمده بود ، اما قادر به کندن آن نبود. حدود چهار متر پایین تر از نقطه از سنگ جواهر قرمز، فلز مجسمه برنزی با دو دست باز، ایستاده در حال استراحت بود که بر کف دستش یک کره کریستال با حدود چهار اینچ قطر قرار داشت. که با تعجب دید که اندفعه به راحتی می توانست بلندش کند . به این ترتیب او جایزه خود را یافته بود و آن را تصرف کرد اما بخاطراحساس حضور نامرئی چیزی وبخصوص صدایی که احساس میکرد حالت هشدار دارد یکراست از آنجا بیرون رفت و هرگز برنگشت از طرفی او نگران بود که دولت گنجینه اش را ضبط کند و.. پس آن را از خودش دور نکرد و این داستان را تا سال 1975از همه پنهان نمود .

برای چه هدفی کره کریستال ایجاد شد؟
کره کریستال قهوه ای کره کریستال اسرار آمیز آتلانتیس
کره کریستال اصلی ( به اندازه یک توپ تنیس میباشد).

*
در داخل حوزه سه تایی این اهرام که میشیم یکی در مقابل دیگری است. .برخی راه ورود به مراقبه و یا یک موج مغزی آلفا آگاهی، یا قادر به وضوح یک هرم چهارم هستند، که در پیش زمینه از سه تای دیگر است. برخی ادعا کرده اند در یک زاویه دیگر، با دیدن تصویر کم نور انگار یک تک چشم بزرگ نگران در آنها است! هزاران خطوط بصورت شکستگی های کوچک ظاهر می شود و گفته میشود ممکن است الکتریکی در طبیعت، مانند برخی از شکل مدار RY میکروسکوپی باشد. استفاده از کره کریستال در زمان باستان مشخص نیست: در این مرحله تنها میشود گفت استفاده سوداگرانه بوده است . » احتمالا چون گمان میرود که اهمیت اونو نمیدونستن: از مترجم»برخی می گویند که کره کریستال در ارتباط با دیگر سنگهای قدرتمند چند وجهی (شاید سنگ قرمز دکتر ری براون را که در هرم زیر آب توصیف کردیم هم از ان جمله باشد ) را به منظور جلب و تمرکز انرژی زیادی از زمین مورد استفاده قرار میگرفت، اینکه پس از آن برای تولید پروژه قدرتهای فوق العاده یا درمان بیماریها ،.. استفاده میشده یا خیر را هیچ کس نمی تواند بگوید.بهر حال بجز کریستال دکترری ، در این اسرار 9-9-9 جمجمه کریستال کنفرانس جهانی آریزونا و افسانه 10-10-10 از 13 جمجمه کنفرانس در نیویورک هم بود .
نسخه جدیدی از حوزه کریستال متعلق با آتلانتیس در 11/11/11 کنفرانس جمجمه که کریستال فولادی تولیدی صنعتی مایان در لس آنجلس بود » نوشته زیر عکس: وقایع ماوراء الطبیعه » عکس ها هم از Robyn Swick جالب توجه است، هر زمان که کسی وارد حوزه کریستال ری براون شده است، ظهور مرموز وقایعی گزارش شده است: چراغ های فانتوم، احساس نفس باد گرم و سرد، احساس سوزن سوزن شدن بصورت انرژی، صدایی که شنیده میشه . برخی ادعا کرده اند که تجربه ای بهتر از محیط یه کره دیگر رو حس کردن نسبت به کره خودمون ، گاهی اوقات، قطب نماهای متاثر شده اند در حالی که بنظر میرسیده برخی از فلزات به طور موقت مغناطیسی شده اند. این هم یک ویدئو: تجمع قدرت از کره کریستالی در 2.42 دقیقه هنگامی که ری براون در سن 89 سالگی در گذشت، به سرپرستی Arthur Fanningآرتور فانینگ به این قضیه دامن زده شد http://crystalskullsevent.com/» /fanning.htmlاینم بعد بخونید و ترجمه کنید بد نیست که توضیحات بیشتری درباره 12:12:12 و آرتور فانینگ میده : مترجم» 12-12-12 Crystal Skulls Event in Miami- Crystal Skulls Return to Atlantic Cruise www.crystalskullsevent.com کره کریستال دکتر براون بنوعی منبع های مختلفی از وقایع ماوراء الطبیعه است. مردم احساس کردند که فعال سازی کره از طریق امواج با شدت صدای بالا در ترکیب با مانتراهای باستان افزایش یافته است.
دیگر این که اگر یک سوزن قطب نما قرار داده شود در کنار کره ، آن گاه چرخش عقربه به صوررت گردشی ، سپس چرخش در جهت مخالف آغاز خواهدشد در حالیکه وقتی بعد هم ان را از کره دور کنیم متوجه انحراف معیار به اندازه فقط دو اینچ خواهیم شد و نیز گفتیم فلزات به طور موقت در تماس نزدیک با آن مغناطیسی میشوند . حتی ثبت شده از مواردی که در آن یک نفر که آن را لمس کرده به طور موقت شفا یافته ، اما پس از آن این شخص وقتی از منطقه دور شده دوباره علائم بیماری را گزارش کرده است! یعنی بنظر میرسد که کریستال می تواند اختلالات بدن انسان را بیرون کشیده و دوباره برگرداند. چیزی که از این حوزه های مرموز بنظر میاد این است که چهار حوزه یکسان وجود دارد دو تای آن در آتلانتیس برای مقاصد شوم مورد استفاده قرار گرفت. سومی هنوز هم در معبد غوطه ور پنهان باقی می ماند؛ چهارم در دامنه آرتور باید باشد. اما آیا موضع این سه کریستال در اصل تصویر نگه داشتن یک کلید برای پیدا کردن هرم قنات چهارم میتواند باشد؟ هنوز هم این یک معماست یا افسانه شاید هم …
آتلانتیس 7 150×150 کره کریستال اسرار آمیز آتلانتیس
یکی از ایده های مطرح شده این است که یک بار هرم غرق شده و جذب شده، انباشته شده و ایجاد نیروهای کیهانی را سبب شده است که مسبب آن میله یه ممکن است باشد شواهد از انتقال انرژی، احتمالا تقویت آزادی از انرژی، در حالی که کره کریستال عمل به عنوان رادیو و پخش کننده انرژی بوده را نشان میدهد . که ما میدانیم این سیستم به خودی خود شهادت میدهد که پیشرفته ترین تکنولوژی، در ان به کار رفته است حتی میتوان به اعتقاد کارشناسان در موسسه اسمیتسونیان در واشنگتن اشاره کرد، این فن آوری که برای برش سنگ کوارتز بکار رفته به کمال به نمایش گذاشته که درحوزه بلوری تمدن ما تا بعد از سال 1900 انجام نمی شده است.
موارد استفاده از کریستال – شفا، زایمان،معبری میان دو دنیا – مراقبه، بیداری، افزایش توانایی های روانی – افزایش ظرفیت روانی و روشنی فکر – علم و فن آوری – انتقال » منظور تله پورت شدن هست «- حرکت اجسام بوسیله ارواح – زمینه های نیروی مغناطیسی – لابراتوار خاص، جایگاهی برای نگهداری سوابق و دانش های دیگر، چیزی بسیار شبیه به یک کامپیوتر – گیاه شناسی و کشاورزی – کنترل آب و هوا – کریستال درشت آن به مثابه برج ژنراتور برق _ منبع ارتباطات – کریستال ها دارای توانایی برای انتقال انرژی اند ، آن را حفظ کرده و کمک میکنند به حفظ شدت آن، به تمرکز و انتقال آن برای مدت زیادی به بیش از فاصله های کنونی که ما در حال انتقال به گیرنده های مشابه هستیم . سنگ های بزرگتر، به نام کریستال آتش، در واقع مرکزی برای دریافت و پخش ایستگاه بود، در حالی که بقیه به عنوان گیرنده ها را برای مکان های خاص ، بنا ها ، وسایل حمل کننده .. عمل می کرده است. در سطح بالاتر جایی که معنویت آن مورد نظر بوده ، اتاق های ساخته شده از کریستال مکانی برای تعالی و پرورش حالت های روحانی بوده است.نوع مطلب : تاریخ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

راهنمای مدیریت