تبلیغات
دوران تنهایی - مشهورترین تصاویر اشباح
 
دوران تنهایی
زبان دوستی واژه نیست، معناست
درباره وبلاگ


سلام دوستان عزیز
عمده فعالیت این وبلاگ در زمینه شعر و ادبیات و معرفی اثار برتر نویسندگان میباشد

امیدوارم لحظات خوبی رو در این وبلاگ داشته باشید و از مطالب استفاده کنید....

برای با خبر شدن از اخرین مطالب وبلاگ میتوانید RSS وبلاگ رو در وبلاگ یا سایت خود قرار دهید
در صورت نیاز شما رو راهنمایی می کنم.

****

خودم را نامگذاری کردم قبل از تولدم
جای تعجب نیست که با نام ؟ متولد شدم
در شهر گل سرخ

در هفت سالگی وقتی بادبادکم سقوط کرد قلبم اتش گرفت.
که خود شروعی دوباره بود برای رسیدن به بزرگترین ارزوها...
وقتی برای اولین بار به اینه نگاه کردم متوجه دسته کوکی شدم که روی سرم در حال چرخش بود.

پرتلاش در باتلاق خشک زندگی قدم می گذارم.
همانند پرنده ای محبوس در سمان ذهنم بلند پروازی می کنم.
و این را می دانم ادم بی ظرفیت با قطره اب خفه می شود.
سیاهی را رنگ صلح می دانم.
تمام مردم دنیا به یک زبان سکوت می کنند، و من با سکوت تکلم می کنم.
قلبم به احترام مهربانی کلاهش را برمی دارد.
بدون قلب هم همه را دوست دارم.
راه راستی از تونل وحشت واقعی می گذرد.
ولی با شجاعت قله را فتح می کنم.
با جام طلا بخار اب را می نوشم
و مهمترین قانون ( دوستی) را یاد اوری می کنم.
دلم مانند اینه است
چون توهین و تملق در قاموس اینه نیست.
من از روی هدف پایان را می بینم.
و برای اینکه بهار را نبرند ان را به درخت نیمه جان زندگی فقل کردم. اگر بهار بودم تیر چراغ برق را هم از نعمت روییدن محروم نمی کردم.
هر چه از کودکی فاصله می گیرم فصل ها به هم نزدیکتر می شوند. و فصل جاودان نزدیک است.
در روز های افتابی زیر سایه ام می ایستادم.
اما در اخرین هنگام انقدر حواس سایه ام پرت بود که دنبال شخص دیگری روانه شد تا زمان فراموشی.
زندگی ام جزیره ای دور افتاده است که جز خودم ساکنی ندارد .
در خودم محبوسم.
و قلبم در رگهایم خون می گرید...
در اخر این را می دانم نویسنده ای که نوشته اش را خواننده نمی فهمد اگر ننویسد زود تر به مقصد می رسد ولی من در خلوت خودم می نویسم.

خداوندا: در زندگی ام کسانی هستند که در اعماق قلبم جای دارند . به خاطر بودنشان سپاسگزارم.
و بسیار بودند انهایی که دلم را شکستند
اما گل روی جسد باغبان هم می روید.***
روزی تنها خواهم ماند
دلیل آن تفاوت است و تفاوت از جنس دنیاست...

در آن روز زندگی و تمام خواسته هاو قلب خود راکه در بر گیرنده شیرین ترین خاطرات است به روزگار خواهم باخت و این مجازات من است.

آن روز خواهد رسید...
و من از یاد میروم.

اما در جزیره وجود من تنها خاطرات ارامبخش روح من است...

تنها (13/4/89)


***
سخت ترین کار بیدار کردن کسی است که خود را به خواب زده است...

***
وقتی تنهایید آن را خلوت خود بنامید ، نه غریبی و بی کسی...

مدیر وبلاگ : تنها
مطالب اخیر
نویسندگان
شنبه 20 مهر 1392 :: نویسنده : تنها

این یک عکس خانوادگی کودکی است که در پشت سر آن یک شبح دیده می شود و به گفته پدر مادر وی زمانی که این تصویر گرفته شده در حال گذر از قبرستانی بوده اند که به قرن 17 مربوط می شد.

0022
این تصویر متعلق به هتلی است که در آن یک زن به قتل می رسد و قاتل هیچ گاه پیدا نمی شود.
0026

چه کسی از آنها عکس گرفته است؟

0025

پس از گرفته شدن این تصویر از منطقه ، جسد این پسر بچه در حالی که کاملاً تجزیه شده بود پیدا می شود.

0024

تصویر گرفته شده از تصادف خیابانی  است ، به صورتی که در آتش چهره ای از روح دیده می شود.

0023

به نظر می رسد در تصویر شبحی در حال گذر است.

00201

 تصویر واقعی گرفته شده توسط شبکه سی ان ان از صانحه 11 سپتامبر

00191

 زمانیکه این تصویر از کودک گرفته شد تلویزیون خاموش بوده است.

00181

این تصویر در سال 1916 گرفته شده است ، و به نظر نمی رسید این یک پدیده جوی بوده باشد.

00171

این تصویر در سال  1986 گرفته شده است. امواج سهمگین به مراتب بسیار زیادی به سطح بالایی رسیده بودند. اما تصادفی بوده است که این امواج به شکل مردی که در حال استراحت هست بدل شوند؟

00161

 دنیل راسل این تصویر را در سال 1997 از مادر بزرگش گرفته است و زمانی که عکس را می بیند شوکه می شود چون در تصویر گرفته شده پدر بزرگش در حالی که مرده بود در پشت سر مادر بزرگش دیده می شود.

00151

مطابق با نویسنده کتابی در مورد اشباح ، وی در حال تصویر برای از قسمتی از کلیسا بوده که شاهد دیده شدن فردی در تصویر گرفته شده می شود که با توجه به جزئیات تصویر، به نظر می رسد شبح یک کشیش  بوده باشد.

00141

در سال 1982 ، عکاسی به نام کریس برکلی از داخل یک ساختمان تصویری را می گیرد. این کلیسا در لندن می باشد اما در نگاه اول نمی توان به طور دقیق چیزی را در آن مشاهده کرد ، در سمت بالای تصویر و همچنین گوشه راست ، قادر به  دیدن شکل یک زن خواهیم بود. که مطابق با عکاس برکلی در آن زمان تنها سه نفر بوده اند و هیچ کسیدر کلیسای مربوطه حضور نداشته است.

00131

یک زن با نام آندروز از قبر دخترش (جویس) ملاقات می کند، دختر وی در سن 17 سالگی می میرد. آندروز زمانیکه از قبر دخترش فیلم می گیرد متوجه هیج چیز غیر عادی در محل نمی شود. زمانی که فیلمی که توسط آندرز ضبط شده بود پخش می شود ، تصویر یک بچه کوچک در کنار سنگ قبر دختر ش در حالی که بر قبر نشسته بود دیده می شود.

00121

در تصویری که توسط عکاسی که در کلیسا گرفته شده یک روح را نشان میدهد
00111

جیمز کارنتی و مایکل مه ن ، افرادی بودند که مسئول حمل تانکرهای سوخت در کانال پاناما نیویورک در دسامبر 1924 بودند. که در نتیجه تصادف تانکر هر دو توسط گازهای ایجاد شده مسوم شده و می میرند. طبق سنت های دریا نشینی مربوط به ان دوره ، آنان در دریا دفن می شوند. روز بعد کسانی که در آنجا کار می کردند شاهد دیده شدن چهره این دو نفر بروی سطح آب شدند. این موج  های ایجاد شد به مدت ده ثانیه طول کشید . در روزهای بعد دوباره چهره آنان بر روی امواج دریا دیده می شود. به محض رسیدن یک کشتی به نیو اورلئان کاپیتان کشتی حوادث عجیبی را به خدمه کشتی خود می دهد. کسانی که به حرف های کاپیتان گوش دادن توانستند با بالا آمدن و ورود به عرشه از تصویر این افراد فیلم بگیرند. دوربین کاپیتان در داخل دریا افتاد و زمانی که رخسار این دو نفر بر روی سطح آب دوباره نمایان شد و پس آن توانستند بوسیله دوربینی دیگر 6 عکس را از انها بگیرد .زمانی که فیلم گرفته شده در نیو یورک نمایش داده شد در 5 عکس گرفته شده هیچ چیزی غیر از تصویر آب دیده نمی شد، اما در یکی از تصاویر به وضوح چهره دو ملوان مرده دیده می شد. و پس از تحلیل توسط پلیس منطقه جعلی بودن تصویر رد شد و دیگر هیچ بار دیگری این چهره ها بر روی سطح آب دیده نشد.

00101

تصویر گرفته شده در طول مراحل تحقیق و کارشنای پیرامون ارواح در گورستانی نزدیک به شیکاگو گرفته می شود. در 10 اگوست 1991 ، چندین نفر از اعضای این تیم توانستند تعداد بیمشاری را از پدیدهای غیر عادی را در این منطقه کشف کنند که در زیر یکی از آنها را خواهیم دید.

00091

در 19 نوامبر 1995 سالن شهری وما (انگلستان) دچار اتش سوزی شد و این ساختمان قدیمی که در سال 1905 ساخته شد به کلی اتش گرفت . در یکی از تصاویر گرفته شده از صحنه آتش سوزی که توسط اوراحیل در انسوی خیابان گرفته شده بود یک دختر کوچک در تصویر در حالی که بدن وی شفاف به نظر می رسد ایستاده است. بر اساس اسناد تاریخی در سال 1677 اتش سوزی که در ان زمان روی داد باعث سوختن قسمت های زیای از از ساختمان چوپی شد و مطابق با اسناد موجود این دختر بچه با نام دژین به طور اتفاقی در اتش سوزی قرار می گیرد و کشته می شود. بسیاری از مردم معتقدند که روح وی هنوز هم در آنجا زندگی می کند.

00081

تری ایک کلنتون این تصویر را از دوستش سمتری بوتل می گیرد. این تصویر از توسط دوربین سیاه و سفید گرفته می شود و در تصویر گرفته شده ، کلنتون شاهد این می شود که در گوشه سمت راست تصویر مردی با کلاه سیاه در حال فرو رفتن در زمین است.

00071

مابل چینری در طول ملاقات از قبر مادرش در سال 1959. همسرش برای عکس گرفتن از وی از ماشین پیدا شده و پس از دیدن تصویر شخصی در پشت سر مابل قرار گرفته بود که او مادر وی بود

00061

به نقل از کشیش رالف هاردی، این تصویر معروف در سال 1966 از پلکان ماپیج بخشی از خانه ملکه گرفته شده است. با این حال، پس از دیدن این عکس یکی از چهره هایی در آن دیده می شود که در حالی که در حرکت است ، با هر دو دست نرده های راه پله را گرفته است. کارشناسان (از جمله کسانی که این تصویر موزه ملی که درگرینویچ قرار دارد را مورد وارسی کدک قرار داند) نتیجه این آنلایز ها منفی گزارش می شود در آن هر گونه دستکاری صورت نگرفته است.

00051

، تصویر سابل کربت از اتاق امپراتور کمبرمر : در این تصویر قادر به دیدن چهره تار یک مرد هستیم که در حالی که بر روی صندلی نشته است. افرادی که این تصویر را مشاهده کرده اند معتقد هستند که روح فرمانده سواره نظام بریتانیاای باشد که در اوایل قرن 19th، که در سال 1891 بر اثر ضربه اسبش کشته شد.

00031

"خانم براون پروندا : ارواح "بانوی قهوه ای" است که در واقع این عکس مطابق با اسناد او فوت کرد و در سال 1726 به خاک سپرده شد، افراد مظنون اند که این دیدگاه بود و چارلز همسرش (پروندا) را در دورترین گوشه ای از خانه در داخل اتاقی قفل کرده بود و وی می میرد..

00021

افسانه عجیب و غریب "عبور قطار اشباح از راه آهن" در جنوب سان آنتونیو، تگزاس وجود دارد. که گفته می شود در این حادثه چندین دانش آموزان به طور مرموزی در حالی که هیچ قطاری نمی گذرد از آنجا کشته شده و ارواح اآنان در منطقه باقی مانده است در این میان اندی ودبی چسنی  با چند نفر از دوستان به تازگی در حال حرکت حرکت در این منطقه بودند و به بررسی افسانه مد نر می پرداختند که او دراین  زمان چند عکس را می گیرد - که در یکی از آنها شما می توانید یکی از چهره ای شفاف را ببینید.

00011

نوع مطلب : متافیزیک، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 11 فروردین 1396 09:19 ب.ظ
My brother suggested I would possibly like this blog.
He used to be totally right. This put up
actually made my day. You can not consider simply how so much time I had spent for this info!
Thank you!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

راهنمای مدیریت